CKJC0705EH CKJC0604EH CKJC0503EH Mini elektrické hydraulické riadenie Mobilný nožnicový zdvih
CKJC0705EH CKJC0604EH CKJC0503EH mini elektrický hydraulický riadiaci mobilný nožnicový zdvihák je navrhnutý pre efek...
Hydraulický zdvihák systémy využívajú princípy fluidnej sily na dosiahnutie kontrolovaného vertikálneho pohybu s vysokým znásobením sily. Toto technické preskúmanie zahŕňa inžinierske základy, konfigurácie špecifické pre aplikáciu a štandardy kvality výroby nevyhnutné pre B2B obstarávanie v automobilovom, priemyselnom a logistickom sektore.
Hydraulické systémy pracujú na prenos tlaku cez uzavretú kvapalinu. Násobenie sily sa rovná pomeru plôch piestov, čo umožňuje kompaktným pohonom vytvárať značnú zdvíhaciu kapacitu. Systémový tlak sa typicky pohybuje v rozmedzí 15-25 MPa (2200-3600 psi) pre priemyselné aplikácie.
Hydraulické vs. mechanické systémy:
| Parameter | Hydraulický pohon | Mechanický skrutkový pohon | Pneumatický pohon |
| Hustota sily | Veľmi vysoká (25 MPa) | Stredný (mechanická výhoda) | Nízka (max. 0,7 MPa) |
| Presnosť polohovania | ±0,5 mm (so servoventilmi) | ±0,1 mm (guličková skrutka) | ±2,0 mm (stlačiteľnosť) |
| Ovládanie rýchlosti | Nekonečné, hladké | Diskrétne kroky alebo premenné | Rýchle, horšie ovládateľné |
| Ochrana proti preťaženiu | Pretlakové ventily | Mechanické spojky | Regulátory tlaku |
| Efektívnosť | 75 – 85 % | 60 – 70 % | 20-30% |
| Interval údržby | 2 000 hodín (výmena kvapaliny) | 5 000 hodín (mazanie) | 1 000 hodín (servis sušičky) |
Moderné výťahy využívajú systémy snímania zaťaženia v uzavretom strede pre energetickú účinnosť. Piestové čerpadlá s premenlivým objemom upravujú prietok podľa potreby, čím sa znižuje tvorba tepla a spotreba energie o 30 – 40 % v porovnaní so systémami s konštantným objemom.
Hydraulický zdvihák pre autoservis aplikácie si vyžadujú špecifické konfigurácie na základe usporiadania servisných polí a požiadaviek na priepustnosť vozidla. Výber príspevku určuje dostupnosť a efektivitu pracovného toku.
Dizajn s dvoma stĺpikmi využíva nastaviteľné výkyvné ramená pre prístup bez kolies, čo si vyžaduje presné umiestnenie ťažiska vozidla. Štvorstĺpové konfigurácie podporujú jazdu pri jazde s integrovanými dráhami, ktoré umožňujú služby geometrie kolies.
Špecifikácie automobilového výťahu:
| Konfigurácia | Symetrické dva stĺpiky | Asymetrické s dvoma stĺpikmi | Štyri-post |
| Menovitá kapacita (kg) | 3 000-4 000 | 3 000-4 500 | 3 500-12 000 |
| Výška zdvihu (mm) | 1 800-2 000 | 1 900-2 100 | 1 700-2 500 |
| Požiadavka na šírku poľa (mm) | 3,400-3,800 | 3 200-3 600 | 3 000-3 500 |
| Hrúbka betónu (mm) | 200 (min 3000 psi) | 200 (min 3000 psi) | 150 (namontované na podlahu) |
| Primárna aplikácia | Generálne opravy, pneuservis | Karosárske práce, prístup k dverám | Zarovnanie, ťažké nákladné autá |
| Čas inštalácie (hodiny) | 6-8 | 6-8 | 4-6 |
Poloha vozidla ovplyvňuje zaťaženie kolóny. Asymetrické konfigurácie ramien umiestňujú vozidlo o 30 % dozadu, čím sa zlepšuje svetlosť dverí, ale vyžaduje sa overenie, že na žiadnom jednom stĺpiku nie je prekročených 85 % menovitej kapacity.
Prenosný hydraulický zdvihák do garáže aplikácie riešia priestorové obmedzenia a flexibilitu viacerých vozidiel. Inžinierstvo mobility musí vyvážiť prepravnosť so stabilitou pri zaťažení.
Prenosné jednotky využívajú integrované kolieska (priemer 200 mm, polyuretánové kolieska, dynamické zaťaženie 500 kg) s mechanickými sklopnými stabilizátormi. Zatiahnutie kolieska a rozvinutie zdviháka musia prebiehať postupne, aby sa zabránilo nestabilite.
Technické parametre prenosného výťahu:
| Špecifikácia | Mini výťah (pneumatický/hydraulický) | Stredné nožnice | Full-Rise prenosný |
| Kapacita (kg) | 2 500 | 2 800-3 000 | 3 000-3 500 |
| Výška zdvihu (mm) | 600-800 | 1 000 – 1 200 | 1 800-2 000 |
| Jednotková hmotnosť (kg) | 150-200 | 350-450 | 800-1200 |
| Požiadavka na napájanie | Vzduch v obchode (0,6 MPa) alebo 220V | 220V jednofázový | 380V trojfázový |
| Čas nastavenia (minúty) | 5-10 | 15-20 | 30-45 |
| Pôda stabilizátora (mm) | 2 000 × 1 800 | 2 400 × 2 000 | 3 000 × 2 800 |
Prenosné výťahy vyžadujú testovanie prevrátením podľa ANSI/ALI ALCTV-2017. Rozpätie stability vyžaduje, aby jednotka odolávala momentu prevrátenia pri zaťažení na 150 % kapacity s plošinou úplne vysunutou a vycentrovanou na okraji plošiny.
Hydraulický zdvíhací stôl pre sklad inštalácie optimalizujú ergonomickú manipuláciu s materiálom, znižujú riziko poranenia pracovníkov a zároveň zvyšujú efektivitu výroby. Vertikálny rozsah zdvihu a rozmery platformy určujú vhodnosť použitia.
Zdvíhacie stoly eliminujú zranenia pri ohýbaní a zdvíhaní umiestnením bremien do optimálnej pracovnej výšky (zvyčajne 750-950 mm pre prácu v stoji, 650-750 mm pre prácu v sede). Integrácia s dopravníkovými systémami vyžaduje presné prispôsobenie nadmorskej výšky (±5 mm).
Naša séria inteligentných logistických zariadení spĺňa tieto požiadavky a je široko používaná v oblastiach priemyselnej a komerčnej logistiky. Konfigurácie platforiem vyhovujú štandardným rozmerom paliet (1 200 × 1 000 mm) s rozsahom nosnosti 2 000 – 4 000 kg.
Skladové aplikácie vyžadujú trvanlivosť pri vysokých cykloch. Štandardná prevádzka (8 cyklov/hod) využíva jednočinné valce s gravitačným klesaním. Aplikácie s vysokým zaťažením (20 cyklov/hodinu) vyžadujú dvojčinné valce s poháňaným zostupom a olejovými chladičmi na zvládnutie tepelnej záťaže.
Výber a výrobca vysokovýkonných hydraulických výťahov vyžaduje overenie schopností stavebného inžinierstva, zváračskej kvalifikácie a systémov manažérstva kvality. Nosné konštrukcie vyžadujú prísne výrobné normy.
Ťažké plošiny (nosnosť 5 000 kg) využívajú konštrukčnú oceľ Q345B (medza klzu 345 MPa) so skriňovou konštrukciou. Postupy zvárania sa riadia AWS D1.1 alebo EN ISO 15614-1 so 100% ultrazvukovým testovaním kritických spojov.
Spoločnosť Zhejiang Wizplus Smart Equipment Ltd. bola založená v roku 2021 a nachádza sa v zóne provinčného hospodárskeho a technologického rozvoja okresu Deqing, mesto Huzhou, provincia Zhejiang, Čína. Spoločnosť sa rozkladá na ploche 40 000 metrov štvorcových vrátane továrne s rozlohou 20 000 metrov štvorcových. Naša továreň na oceľové konštrukcie je vysoká 20 metrov a továreň na betónové konštrukcie je vysoká 11 metrov, vybavená 50-tonovými a 16-tonovými žeriavmi, špeciálne navrhnutými na výrobu veľkých kovových konštrukčných dielov, pričom je vhodná na výrobu kovových konštrukčných dielov rôznych veľkostí.
Výrobné špecifikácie pre veľké zaťaženie:
| Komponent | Stupeň materiálu | Spôsob výroby | Overenie kvality |
| Plošinová paluba | Q345B, doska 6-8 mm | Rezanie laserom, CNC ohýbanie | Rozmerová kontrola ±1,0 mm |
| Nožnicové ramená | Q345B, obdĺžniková trubica | Robotické zváranie, odbúranie stresu | UT kontrola, profil zvaru |
| Valcové sudy | 27SiMn bezšvíková rúrka | Honovanie, chrómovanie | Drsnosť povrchu Ra 0,4 |
| Piestne tyče | Oceľ 45#, indukčne kalená | Tvrdé chrómovanie (25μm) | Tvrdosť 60-65 HRC |
| Čapy pántov | 40Cr, kalené a temperované | CNC sústruženie, brúsenie | Tvrdosť jadra 28-32 HRC |
Máme skúsený dizajnérsky a výrobný tím s profesionálmi, ktorí sa tomuto odvetviu venujú už desaťročia. Je to spoločnosť vyrábajúca zariadenia integrujúca výskum a vývoj, dizajn a výrobu. Konštrukčné výpočty sa riadia normami FEM 1.001 a EN 1993 (Eurocode 3) s analýzou konečných prvkov, ktorá potvrdzuje koncentrácie napätia v kritických spojoch.
Hydraulický nožnicový zdvihák pre priemyselné použitie využíva prepojené paralelogramové mechanizmy na dosiahnutie vertikálneho pohybu s vysokou stabilitou. Nožnicová geometria určuje pomer zdvihu a požiadavky na silu.
Nožnicové zdvíhacie plošiny využívajú viaceré spojené pantografové ramená. Mechanická výhoda sa mení s vysunutím: zasunutá poloha vyžaduje maximálnu silu (nízka mechanická výhoda), zatiaľ čo vysunutá poloha funguje pri zníženom tlaku (vysoká mechanická výhoda).
Analýza konfigurácie nožníc:
| Konfigurácia | Jednoduché nožnice | Dvojité nožnice | Trojité nožnice |
| Pomer zdvihu (zatiahnutý: vysunutý) | 1:2,0 | 1:3,8 | 1:5,5 |
| Maximálna výška (mm) | 3000 | 6000 | 12 000 |
| Veľkosť platformy (typická) | 1 800 × 1 000 | 2 000 × 1 200 | 2 400 × 1 500 |
| Sila valca (zatiahnutá, kN) | 50-80 | 80-120 | 120-180 |
| Kapacita bočného zaťaženia (N) | 500 (statický) | 300 (statický) | 200 (statický) |
| Typická aplikácia | Údržba dielne | Vychystávanie na sklade | Inštalácia antény |
Produkty našej spoločnosti pokrývajú sériu profesionálnych high-tech zariadení, ako sú letecké pracovné plošiny, inteligentná logistika a inteligentné poľnohospodárstvo, ktoré sa široko používa v mnohých oblastiach, ako je stavebníctvo, priemyselná a obchodná logistika, poľnohospodárstvo. Nožnicové zdvíhacie plošiny pre letecké práce obsahujú ochranné zábradlia (výška 1 100 mm), pätky (150 mm) a systémy núdzového spúšťania. Vyrovnanie plošiny zachováva sklon ±1,5° pri plnom vysunutí.
Kvalita výroby závisí od schopnosti zariadenia a riadenia procesu. Rezanie vysokovýkonným laserom zaisťuje kvalitu hrán pre zvárané zostavy, zatiaľ čo robotické zváranie zachováva konzistenciu v rámci výrobných šarží.
Spoločnosť je vybavená rôznymi špičkovými výrobnými zariadeniami, vrátane 12000W vysokovýkonných laserových rezacích strojov, 4000W plne automatických laserových rezacích strojov na rúrky, 300-tonových CNC ohýbačiek, plne CNC inteligentných ohýbačiek rúr, montážnej linky zváracieho robota, CNC sústruhov, rozsiahlej inteligentnej lakovacej montážnej linky s možnosťou striekania farieb, striekania rôznych plastov a zariadení na veľké experimenty a elektroforézy. a príslušenstvo.
Špecifikácie výrobného procesu:
| Proces | Špecifikácia zariadenia | Schopnosť | Tolerancia |
| Rezanie tanierov | 12 000W fiber laser | Mäkká oceľ do hrúbky 25 mm | ±0,1 mm |
| Rezanie rúr | 4000W automatický laser | Φ20-Φ200mm, dĺžka 6m | ± 0,15 mm |
| Ohýbanie | 300-tonový CNC ohraňovací lis | Dĺžka 4000 mm, hrúbka 12 mm | uhol ±0,5° |
| Zváranie | Robotická linka (6-osí) | Kontinuálny MIG/MAG | ISO 5817 Trieda B |
| Povrchová úprava | Inteligentná lakovacia linka | Farba, prášková farba, e-coat | Hrúbka 80-120μm |
Naše zintenzívnené testovacie zariadenie a experimentálne centrum overuje výkonnosť produktu prostredníctvom statického záťažového testovania (125% menovitá kapacita), dynamického cyklovania (10 000 cyklov) a vystavenia životnému prostrediu (soľný sprej, teplotné cykly).
Exportné trhy vyžadujú dodržiavanie regionálnych noriem (označenie CE pre Európu, ANSI pre Severnú Ameriku, AS pre Austráliu). Balíky dokumentácie zahŕňajú štrukturálne výpočty, postupy zvárania a certifikácie materiálov.
Produkty spoločnosti sa vyvážajú do mnohých krajín a regiónov, ako je Európa, Amerika, Stredný východ a juhovýchodná Ázia, a získali neustále uznanie od medzinárodných klientov. Zároveň spoločnosť aktívne rozvíja domáci trh, má stovky distribútorov a má kompletnú sieť predajných a popredajných služieb.
Komplexné servisné siete poskytujú dostupnosť náhradných dielov (10-ročný záväzok pre kritické komponenty), technickú dokumentáciu a servisnú podporu v teréne. Funkcie diaľkovej diagnostiky umožňujú riešenie problémov prostredníctvom hydraulických monitorovacích systémov s podporou internetu vecí.
Spoločnosť sa vždy držala základných konceptov profesionality, inovácie, integrity a efektívnosti, aktívne reagovala na nové vývojové koncepty, ako je zelený a nízkouhlíkový, trvala na koncepciách dizajnu produktov elektrifikácia, ekologizácia a inteligencia a komplexne zlepšovala kvalitu produktov spoločnosti. Úprimne vítame používateľov a priateľov doma iv zahraničí, aby navštívili spoločnosť kvôli komunikácii a spolupráci. Podporme rozvoj odvetvia leteckých prác na vysokej úrovni a spoločne vytvorme lepšiu budúcnosť.
Menovitá kapacita sa určuje prostredníctvom statického testovania pri 125 % menovitého zaťaženia (podľa EN 1494 alebo ASME B30.1), po ktorom nasleduje dynamické testovanie pri 110 % menovitého zaťaženia počas celých cyklov jazdy. Konštrukčný návrh zahŕňa bezpečnostné faktory 2,0 pre oceľové komponenty (základ pevnosti) a 3,0 pre hydraulické valce (základ tlaku pri roztrhnutí). Výrobca vysokovýkonných hydraulických výťahov certifikácia vyžaduje, aby tieto testy overila tretia strana. Naše testovacie centrum vykonáva 100% tlakovú skúšku fliaš pri 1,5-násobku pracovného tlaku pred montážou.
Štandardné aplikácie využívajú hydraulický olej ISO VG 46 s indexom viskozity >95. Nízkoteplotné prostredie (-20°C) vyžaduje VG 32, kým vysokoteplotné prevádzky (okolitá >60°C) profitujú z VG 68. Analýza tekutín by sa mala vykonávať každých 2 000 prevádzkových hodín alebo ročne, pričom by sa mala kontrolovať kontaminácia časticami (ISO 4406 18/16/13 max), obsah vody a počet KOH/mg oxidácie (5,1 %). Filtračné prvky vyžadujú výmenu po 500 hodinách alebo keď rozdiel tlaku prekročí 0,5 baru.
áno, hydraulický nožnicový zdvihák pre priemyselné použitie prispôsobenie zahŕňa rozmery platformy (až 6 m × 3 m), zvýšenie kapacity (až do 20 000 kg), špecializované nátery (nehrdzavejúca oceľ na spracovanie potravín, odolná proti výbuchu pre nebezpečné oblasti) a integračné prvky (valčekové dopravníky, otočné taniere, naklápacie funkcie). Vlastné zdvíhacie stoly pre automatizáciu skladu môžu zahŕňať automatické polohovanie (presnosť ± 2 mm) a integráciu s WCS (Warehouse Control Systems). Dodacia lehota vývoja pre vlastné návrhy sa pohybuje v rozmedzí 8-12 týždňov po schválení návrhu.
Dvojposteľová hydraulický zdvihák pre autoservis inštalácie vyžadujú minimálnu hrúbku betónu 200 mm pri pevnosti v tlaku 3000 psi (20,7 MPa) s 1 % výstuže. Štyri stĺpové výťahy môžu využívať konfigurácie namontované na povrchu s príslušným zaťažením podlahy (minimálne 150 mm betónu). Únosnosť pôdy musí presiahnuť 150 kPa; zlé pôdne podmienky si vyžadujú inžinierske základy. Kotviace skrutky (M16-M24, trieda 8.8) vyžadujú inštaláciu z epoxidu s minimálnou hĺbkou kotvenia 100 mm. Overenie po inštalácii zahŕňa testovanie ťahom pri 50 % zaťaženia skrutky.
Prenosný hydraulický zdvihák do garáže stabilita závisí od konštrukcie s nízkym ťažiskom a rozšírených rozmerov základne. Stabilizačné zdviháky (skrutkové alebo hydraulické) prenášajú zaťaženie priamo na podlahu a počas zdvíhania obchádzajú kolieska. Výpočty stability zabezpečujú, že moment prevrátenia (zaťaženie × horizontálna vzdialenosť od stredu) zostane pod 75 % odporového momentu (hmotnosť jednotky × polomer základne). Systémy blokovania zabraňujú prevádzke výťahu, pokiaľ nie sú všetky stabilizátory plne rozvinuté a potvrdené koncovými spínačmi. Zaťaženie podlahy nesmie presiahnuť 3,5 MPa, aby sa zabránilo drveniu betónu.
CKJC0705EH CKJC0604EH CKJC0503EH mini elektrický hydraulický riadiaci mobilný nožnicový zdvihák je navrhnutý pre efek...
Mini elektrický mobilný nožnicový zdvihák s univerzálnym kolesom integruje funkcie zdvíhania, chôdze a obsluhy. Prijí...
Hydraulickú samohybnú nožnicovú zdvíhaciu plošinu možno ľahko poháňať a presúvať na rovnej a pevnej zemi a staveniská...
Zdvíhanie, pohyb a riadenie CKOP30 CKOP35 CKOP40 CKOP45 samohybný plne elektrický vysokovýškový rekuperátor je poháňa...